DUO ENGLICHOVÁ / VEVERKA
Tyto významné osobnosti, přední hráče evropské hudební scény spojil dohromady vyjímečný cit pro komorní hudbu touha překonávat stávající interpretační limity-dialog na hranici možného... Kateřina Englichová a Vilém Veverka rozehrávají jedinečným způsobem své nástroje a posluchačům po celém světě nabízejí strhující interpretaci v těch nejnáročnějších partech.

Složení: Kateřina Englichová / Vilém Veverka
Kontakt: Marie Staňková
Více informací...
ISANG YUN TRIO
Soubor, který se hlásí k odkazu komorního díla významného korejského skladatele, autora, jenž se zásadně podílel na formování poválečné evropské hudební avantgardy, je v mezinárodním kontextu elitní formací předních českých sólistů. Když v roce 2005 začala Kateřina Englichová spolupracovat s Vilémem Veverkou, byla hudba Isanga Yuna jedním z prioritních cílů.

Složení:Kateřina Englichová / Vilém Veverka / Petr Nouzovský
Kontakt: Marie Staňková
Více informací...
BOHEMIA - LUXEMBURG TRIO
Trio Bohemia Luxembourg vzniklo jako spojení tří výrazných individualit – dvou umělců z České republiky a flétnisty z Lucemburska. I když je dohromady „svedl“ spontánní zájem o komorní hru, soubor navazuje na historicky cenné vazby dvou územních celků, které ve XIV. století sjednocoval – nesmírně úspěšně - jeden panovnický rod.

Složení: Carlo Jans / Jitka Hosprová / Kateřina Englichová
Kontakt: Arco Diva
Více informací...
DUO KASÍK / ENGLICHOVÁ
Duo Kasík/Englichová představuje spojení dvou sólistů, kteří mají slabost pro komorní hudbu. Netradiční spojení dvou nástrojů - klavíru a harfy - přináší nový program, který není možné až tak často slyšet na koncertních pódiích.

Složení: Kateřina Englichová / Martin Kasík
Kontakt: Arco Diva
Více informací...
TRIO LYRICO
Trio Lyrico, je trojice sólistek, které spojily své umělecké zkušenosti v jeden celek. Hrají spolu od roku 2003, ale přátelství je, krom stejného hudebního vkusu, spojuje mnohem déle.

Složení: Žofie Vokálková / Martina Kociánová / Kateřina Englichová
Kontakt: Arco Diva
Více informací...CZ EN